Pusleraamat. Suured masinad

Pusleraamat. Suured masinad

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.30€
Osta
Apollo
9.95€ / 9.45€
Osta
Kas oled valmis avastama suurte masinate põnevat maailma? "Pusleraamat. Suured masinad" on just see, mida vajad, et tuua värvikirev seiklus sinu päevadesse. See raamat ei ole ainult tavaline lugemismaterjal – see on interaktiivne kogemus, mis ühendab endas nii puslepanemise rõõmu kui ka värvimise lõbu.

Raamatus on kolm üheksast tükist koosnevat puslet, mis on ideaalsed väikeste käte jaoks. Need pusled ei paku mitte ainult meelelahutust, vaid aitavad kaasa ka peenmotoorika arengule. Iga pusle juurde kuulub kaunis pilt mõnest muljetavaldavast masinast, mis on suurepärane viis uute sõnade õppimiseks ja sõnavara laiendamiseks.

Lisaks pusledele leiad raamatust kolm värvimislehekülge, mis ootavad, et sa neile elu sisse puhuksid oma lemmikvärvidega. Värvimine on tegevus, mis aitab arendada keskendumisvõimet ja on tuntud ka oma rahustava mõju poolest.

"Pusleraamat. Suured masinad" on suurepärane vahend, et tutvustada lapsi masinate mitmekülgsele maailmale. See on ideaalne kingitus, mis ühendab haridusliku väärtuse ja meelelahutuse, sobides suurepäraselt nii kodus veedetud aja rikastamiseks kui ka reisil kaasaskandmiseks.

Võta hetk, et sukelduda selle raamatu pakutavasse loomingulisse maailma, ja avasta, kui palju rõõmu võib pakkuda üks raamat. "Pusleraamat. Suured masinad" ootab, et sa avastaksid selle lehekülgedel peituvad aarded.