PUTUKAD. KLEEPSU JA KRIIPSU VIHIK

PUTUKAD. KLEEPSU JA KRIIPSU VIHIK

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Värvi ja kleebi
2015 aasta

Hindad

Rahva Raamat
2.13€
Hetkel pole saadaval
Apollo
3.45€ / 3.28€
Osta
Kas otsid põnevat tegevust oma väikesele loodusesõbrale? "Putukad. Kleebi ja Kriipsu vihik" võib olla just see, mida vajad. See raamat ei ole lihtsalt värvimisvihik – see on avastusretk putukate imelisse maailma, mis pakub tegevust ja õppimist.

Raamatu lehekülgedel ootavad lapsi armsad putukakujutised, mida nad saavad oma lemmikvärvides elule äratada. Lisaks värvimisele on raamatus ka kleebisepaigutamise ülesanded, mis arendavad peenmotoorikat ja loovust. See on suurepärane viis tutvustada lapsi putukate mitmekesisele maailmale läbi mängulise tegevuse.

Oluline on märkida, et raamat sisaldab väikeseid osi, mis võivad olla ohtlikud alla kolmeaastastele lastele, kuna need võivad põhjustada lämbumist. Seega, kui sinu peres on väikeseid lapsi, veendu, et nad kasutaksid seda raamatut vanema järelvalve all.

"Putukad. Kleebi ja Kriipsu vihik" on loodud selleks, et pakkuda harivat ja kaasahaaravat meelelahutust. See on ideaalne kingitus, mis toetab laste arengut ja uudishimu, samal ajal pakkudes neile rõõmu ja tegevust. Võta aega, et istuda koos lapsega maha ja avastada koos putukate värvikirevat maailma.