Putukad. Pappraamat

Putukad. Pappraamat

Kirjastus: RAHVA RAAMAT

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.99€
Osta
Apollo
7.95€ / 7.55€
Osta
Kas oled valmis avastama putukate kirjut ja põnevat maailma, mis ulatub sinu koduaiast kuni kaugemate džunglite ja kõrbete sügavusteni? "Putukad. Pappraamat", mille on kirjutanud tunnustatud autor, on just see, mida vajad, et avardada oma silmaringi ja süvendada teadmisi nende väikeste, kuid oluliste olendite kohta.

See raamat on täis elavat värvi ja detaili, tuues sinuni rohutirtsude kargavad hüpped, mullakakandite usinad toimetused, lehelõikaja-sipelgate organiseeritud töö, monarhliblikate kauni rände ja palju muud. Sa ei pea olema suur entomoloog, et nautida neid imelisi avastusi – raamat on suurepärane kaaslane igale uudishimulikule hingele, kes ihkab teada saada, mis toimub mesitarus või kuidas liblikas oma elutsüklit läbib.

"Putukad. Pappraamat" on kirjutatud selges ja lihtsasti loetavas trükitähtedes, muutes selle ideaalseks valikuks noortele lugejatele, kes alles alustavad oma teekonda lugemise imelises maailmas. See on suurepärane vahend vanematele ja õpetajatele, kes soovivad tutvustada lapsi looduse mitmekesisuse ja keerukusega.

Kui sa armastad loodust ja soovid, et sinu lapsed või õpilased õpiksid hindama meie planeedi väiksemaid elanikke, siis on "Putukad. Pappraamat" just see, mida otsid. Avasta koos selle raamatuga putukate imeline maailm ja rikasta oma teadmisi nende huvitavate olendite kohta.