PUTUKAD. TEADMISTE MAAILMAS

PUTUKAD. TEADMISTE MAAILMAS

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Teatmekirjandus lastele
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Osta
Apollo
6.99€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, milline peidetud maailm avaneb, kui pilk suunata väikestele tiivulistele ja kuuejalalistele olenditele, kes meie ümber sagivad? "Putukad. Teadmiste maailmas" on raamat, mis viib teid põnevale rännakule läbi putukate kirju ja keeruka elu.

See teos on pühendatud Maa kõige rohkemate liikidega loomarühmale – putukatele. Nende väikeste olendite mitmekesisus ja elujõud on hämmastav. Võib-olla olete imetlenud liblikate graatsilist lendu või kuulanud rohutirtsude õhtust serenaadi, kuid kas teate, kuidas nad elavad või kuidas neid tuvastada? Just neile küsimustele pakub vastuseid see raamat.

Autor on kokku kogunud hulgaliselt teavet putukate kohta, alates nende bioloogiast ja lõpetades nende rolliga ökosüsteemides. Raamat aitab teil mõista, kui olulised need väikesed olendid meie planeedi jaoks tegelikult on.

Kui olete loodushuviline või lihtsalt uudishimulik, siis see raamat on teie jaoks. See on kirjutatud selges ja arusaadavas keeles, et igaüks võiks avastada putukate imelise maailma.

Avastage putukate eluviise, õppige ära tundma erinevaid liike ja saage teada, kuidas need väikesed elukad mõjutavad meie igapäevaelu. "Putukad. Teadmiste maailmas" on teie teejuht mikroskoopilisse universumisse, mis on täis elu ja värve. Kas olete valmis avama ukse teadmiste maailma, kus iga lehekülg toob uue avastuse?