Putukad. Välimääraja

Putukad. Välimääraja

Autor: Heiko Bellmann

Kirjastus: VARRAK

Kategooria: Loomad, linnud ja taimed
2024 aasta

Hindad

Rahva Raamat
29.99€
Osta
Apollo
31.95€ / 30.35€
Osta
Kas olete kunagi soovinud sukelduda putukate kirjusse maailma ja õppida neid tundma kui oma viit sõrme? Heiko Bellmanni "Putukad. Välimääraja" on teie teejuht selle mikroskoopilise universumi avastamisel.

Raamatu lehekülgedel ootab teid üle 360 putukaliigi, mida saate tundma õppida tänu rohketele fotodele ja detailsetele joonistele. Iga liigi puhul on toodud välja peamised määramistunnused, mida on lihtsustatud nooltega, et teaksite, millele tähelepanu pöörata. See on nagu aardejaht, kus teie vihjed on peidetud tiibade mustritesse ja jalgade ehitusse.

"Putukad. Välimääraja" on rohkem kui lihtsalt määramisraamat. See on kaasaskantav teadmiste allikas, mis mahub hõlpsasti teie seljakotti, olgu te siis matkal metsikus looduses või uurimas oma koduaia mikrokosmost. Raamatust leiate mitte ainult juhised putukate äratundmiseks, vaid ka huvitavaid fakte ja teavet, mis aitavad mõista nende olulist rolli meie ökosüsteemis.

Selle raamatu abil saate teada, kuidas eristada sarnaseid liike ja mõista putukate mitmekesist maailma. Olgu teie huvi putukate vastu akadeemiline, hobi korras või lihtsalt soovist mõista paremini meie planeedi väikseimaid elanikke, "Putukad. Välimääraja" on teie kindel kaaslane sel teekonnal. Avastage, õppige ja imetlege – putukate imeline maailm ootab teid.