PUTUKATE PERE

PUTUKATE PERE

Autor: Kristi Kingo

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.99€
Osta
Apollo
4.45€ / 4.23€
Osta
"Putukate Pere" on Kristi Kingo loodud põnev raamat, mis viib sind ja sinu väikseid uudishimulikke avastajaid läbi lõbusate luuleridade ja kirgaste illustratsioonide putukate imelisse maailma. See on justkui värviküllane teekond, mis avab ukse kõige pisematele loodusesõpradele, tutvustades neile erinevaid putukaliike ja nende põnevaid eluviise.

Kas oled kunagi mõelnud, milline on liblika või sipelga igapäevaelu? Kristi Kingo "Putukate Pere" on raamat, mis ei rikasta mitte ainult sinu lapse sõnavara, vaid ka tema teadmisi loodusest, aidates mõista putukate olulist rolli meie ökosüsteemis. Raamat on suurepärane valik lugemiseks koos pere noorimate liikmetega, pakkudes harivat ja meelelahutuslikku kogemust nii lapsele kui ka täiskasvanule.

Iga lehekülg on täis elavat ja detailirohket kunsti, mis haarab laste tähelepanu ja ergutab nende kujutlusvõimet. "Putukate Pere" on ideaalne vahend, et tutvustada lapsi looduse mitmekesisusele ja õpetada neile varajasest east peale austust kõige elava vastu.

Kui otsid oma lapse raamaturiiulisse midagi uut ja harivat, siis "Putukate Pere" on kindlasti üks neist teostest, mis pakub rõõmu ja teadmisi pikaks ajaks. See on raamat, mis kasvab koos sinu lapsega, pakkudes avastamisrõõmu ja õppetunde iga kord, kui te seda koos lapsetega lahti lükkate.