Puudutuse aeg

Puudutuse aeg

Autor: Eerik Purje

Kirjastus: ARGO

Kategooria: Kaasaegne ilukirjandus
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
2.99€
Osta
Apollo
2.99€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, kuidas sõda võib inimese elutee täielikult ümber kujundada? Eerik Purje teos "Puudutuse aeg" viib teid sügavale ühe mehe, Mihkel Randi, elukäiku, kes on sõja keerises kaotanud oma kodumaa ja rändab nüüd mööda maailma, otsides oma kohta.

Teie ette avaneb lugu, mis hargneb lahti nii Austraalia kui ka Kanada mitmekesises maastikus, kus Mihkel leiab end Toronto suurlinna saginast ja Põhja-Ontario müstilistest metsadest. Tema teekond on täis eneseotsinguid, kriitilist mõtisklust ja sisemisi võitlusi. Kuid kõige olulisem hetk, tõeline "puudutuse aeg", ootab veel ees.

See hetk saabub 2014. aasta üldlaulupeol, kui Mihkel pöördub tagasi Eestisse. Laulukaare all leiab aset sündmuste ahel, mis toob kaasa ootamatuid pöördeid ja lahendab mõnedki pikalt painanud küsimused. See on lugu, kus näiliselt kõiges kaotanud mees mõistab, et võit on peidus seal, kus seda kõige vähem oodata oskame.

Mihkel Randi tegelaskuju kujutab endast Eesti rahva lugu, mida on mõjutanud võõrvõimude julmus ja mis peegeldab meie rahva ajaloolist traagikat ning hilisemat leevendust. Eerik Purje, kes on ise aastakümneid töötanud ajakirjanikuna Kanadas ja avaldanud mitmeid teoseid, toob teieni sügavalt isikliku ja ajalooliselt resonantse romaani. "Puudutuse aeg" on jätkuks tema 2017. aastal ilmunud esikromaanile "Aja puudutus", mis samuti käsitleb sarnaseid teemasid.

Kui olete huvitatud ajaloost, inimlikust vastupidavusest ja sügavatest emotsionaalsetest rännakutest, siis "Puudutuse aeg" on teos, mis võiks teie südant puudutada ja mõtteid ärgitada. Avastage Mihkel Randi lugu ja leidke selles peegeldus meie endi ajaloost ning sellest, kuidas armastus võib olla see, mis meid ühendab ja tervendab.