Puulaev

Puulaev

Autor: Hans Henny Jahnn

Kirjastus: EESTI RAAMAT

Kategooria: Kaasaegne ilukirjandus
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Osta
Apollo
5.99€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, mis juhtub, kui inimese sisemised tormid ja looduse metsik jõud põrkuvad kokku? Hans Henny Jahnni "Puulaev" on teos, mis viib teid sügavale inimhinge tumedatesse sügavustesse ja looduse ettearvamatute jõudude keerisesse. See on lugu, mis ei jäta teid külmaks, pakkudes tõelist kirjanduslikku seiklust.

"Puulaev" on lugu, mis rullub lahti nagu müsteerium, kus iga lehekülg võib tuua uue üllatuse. Raamat viib teid teekonnale koos punaste purjedega puulaevaga, mille sihtkoht ja last on sama mõistatuslikud kui selle kapten ja meeskond. Te võite küsida, miks see laev üldse teele asus? Vastuseid võivad teada vaid salapärane superkargo ja kapten, kuid nende teadmised on sama ebakindlad kui laevatrümmis peituvate kastide sisu.

Hans Henny Jahnni kirjutatud "Puulaev" ei ole lihtsalt mereromaan ega kriminaalromaan, see on midagi palju enamat. See on teos, mis ei mahtu tavapärastesse žanrikategooriatesse, jäädes alati veidi tabamatuks. Raamat on osa suuremast kirjanduslikust projektist, triloogiast "Kallasteta jõgi", kus "Puulaev" toimib kui sissejuhatus, pannes paika motiivid, mis laienevad ja süvenevad triloogia hilisemates osades.

Kui olete valmis sukelduma teose sügavustesse, mis on ühtlasi nii iseseisev meistriteos kui ka osa laiemast kirjanduslikust universumist, siis "Puulaev" ootab teid. See raamat on tunnustatud kui üks 20. sajandi Saksa kirjanduse tähtteoseid, pakkudes ligi 2000 leheküljel põhjalikku ja aeglaselt kulgevat süvenemist inimloomuse ja looduse keerdkäikudesse. Ärge laske end heidutada selle mahukusest – "Puulaev" on investeering, mis tasub end kuhjaga ära.