Puulased ja tohtlased

Puulased ja tohtlased

Autor: Andrus Kivirähk

Kirjastus: EKSA

Kategooria: Kaasaegne ilukirjandus
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.49€
Osta
Apollo
6.99€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, et saun võib olla rohkem kui lihtsalt koht, kus higi maha pesta? Andrus Kivirähki teoses "Puulased ja tohtlased" avaneb just selline müstiline maailm, kus Eesti rahvapärimus ja kaasaeg põimuvad ootamatul ja paeluval moel.

Kujutage ette, et astute sisse leiliruumi ja näete seal terve hulga noori inimesi, kes on riietatud nagu laulupeolised, igaüks neist valmis justkui pidulikuks sündmuseks. See pole aga tavaline kokkutulek, vaid midagi palju enamat. Kivirähki romaanis kohtate te esmakordselt puulasi ja tohtlasi – salapäraseid olendeid, kes on tulnud appi meie oma maailma.

Kui te küsite, kes need olendid on, saate vastuseks, et nad on puulased ja tohtlased – mütoloogilised tegelased, kes on siin, et meid aidata. Kivirähki teos kutsub teid sukelduma sügavale Eesti müütide ja legendide maailma, kus igapäevaelu ja folkloor põrkuvad kokku kõige ootamatumal viisil.

Raamat "Puulased ja tohtlased" on kirjutatud Andrus Kivirähki ainulaadses stiilis, mis on täis vaimukust ja peent huumorit. See on teos, mis ei jäta kedagi külmaks – olgu te siis kirjandushuviline, kultuuriloo armastaja või lihtsalt keegi, kes otsib põnevat lugemist. Avastage, kuidas vanad traditsioonid elustuvad tänapäeva Eestis ja kuidas need iidvanad tegelased võivad meid tänapäevalgi aidata.

Kas olete valmis sukelduma sellesse maagilisse maailma? "Puulased ja tohtlased" ootab teid, et avada uks ammusele tarkusele ja põnevatele seiklustele, mis on peidus Eesti rahvapärimuse sügavustes.