Räägime muredest ja hirmudest

Räägime muredest ja hirmudest

Autor: Felicity Brookes

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Osta
Apollo
10.95€ / 10.40€
Osta
Kas oled kunagi mõelnud, kuidas seletada lapsele, mis on hirm või mure? Felicity Brookesi raamat "Räägime muredest ja hirmudest" on suurepärane abimees vanematele, kes soovivad oma lastele selgitada neid keerulisi tundeid. See raamat ei ole lihtsalt järjekordne lastekirjanduse teos, vaid tõeline teejuht emotsioonide labürindis navigeerimiseks.

Raamat käsitleb hirmu ja mure tundmise põhjuseid ning õpetab, kuidas neid tundeid ära tunda. Sa saad teada, kuidas keha ja meel neile reageerivad ning miks on oluline neid tundeid mitte eirata. Mis veelgi tähtsam, raamat pakub praktilisi nõuandeid ja tehnikaid, kuidas hirmudest ja muredest üle saada.

Lõbusad illustratsioonid muudavad keerulised teemad arusaadavaks ja ligipääsetavaks ka väikelastele. Raamat on loodud selleks, et lugeda seda koos lapsega, et toetada teda tema tunnete mõistmisel ja nendega toimetulekul.

Vanematele on raamatu lõpus eraldi sektsioon, kus on välja toodud laste levinumad mured ja hirmud ning antud juhised, kuidas lapse ärevust märgata ja talle toeks olla. Samuti leiab sealt soovitusi, mida teha, kui laps kardab, ning kuidas astuda samme lapse hirmu ja ärevuse leevendamise suunas. Lisaks antakse nõu, millal võiks kaaluda professionaalse abi otsimist.

Kui oled juba tuttav Brookesi varasemate teostega "Räägime tunnetest" ja "Räägime sõprusest", siis tead, et oled leidnud väärtusliku ressursi oma lapse emotsionaalse arengu toetamiseks. "Räägime muredest ja hirmudest" on raamat, mis aitab sul ja su lapsel koos kasvada, õppida ja mõista tundeid, mis meid kõiki aeg-ajalt külastavad.