Räägime tunnetest

Räägime tunnetest

Autor: Felicity Brooks,Frankie Allen

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Osta
Apollo
9.95€ / 9.45€
Osta
Kas tead, mis teeb sind õnnelikuks või miks mõnikord tunned end kurvana? Felicity Brooksi ja Frankie Alleni raamat "Räägime tunnetest" on suurepärane teejuht, mis aitab sul ja su lapsel avastada emotsioonide maailma. See teos on loodud selleks, et toetada lapse emotsionaalse intelligentsuse arengut, õpetades neid mõistma ja sõnastama oma tundeid ning märkama ka teiste emotsioone.

Raamatu lehekülgedel käsitletakse erinevaid olukordi, kus lapsed võivad kogeda mitmesuguseid emotsioone – alates rõõmust ja põnevusest kuni pettumuse ja vihani. See on suunatud vanematele ja lastele, et koos arutleda, mis tunne on olla kurb, kuidas toime tulla kiusamisega või mida teha, kui tunned end väsinuna.

Iga peatükk pakub võimalust mõista paremini, kuidas tunded mõjutavad käitumist ja kuidas neid positiivselt väljendada. "Räägime tunnetest" on justkui sild lapse sisemaailma ja välismaailma vahel, aidates neil mõista, et iga tunne on oluline ja õpetades, kuidas nendega toime tulla.

Kui oled lapsevanem, kes soovib oma lapsele õpetada empaatiat ja eneseväljendust, siis see raamat on just sinule. See on täis praktilisi näiteid ja harjutusi, mis aitavad lastel oma tundeid ära tunda ja neid sõnadesse panna. "Räägime tunnetest" on väärtuslik ressurss, mis toetab lapse emotsionaalset kasvu ning aitab neil valmistuda eluks, kus tunded mängivad suurt rolli.