Rahameditatsioon

Rahameditatsioon

Autor: Kalle Gaston

Kategooria: Eneseabi
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.99€
Osta
Apollo
10.95€ / 10.40€
Osta
Kas oled kunagi tundnud, et raha ja selle teenimine on justkui igavene võitlus? Või et rikkus võib mõjutada suhteid negatiivselt? Kalle Gastoni teos "Rahameditatsioon" võib olla just see, mida vajad, et muuta oma suhtumist rahasse ja avastada selle positiivne mõju oma elule.

"Rahameditatsioon" on raamat, mis pakub unikaalset lähenemist rahalisele heaolule, ühendades endas afirmatsioonid ja andestamise praktikad. See ei ole lihtsalt finantsnõuandeid jagav teos, vaid sügavam sukeldumine sinu sisemistesse uskumustesse ja hoiakutesse, mis võivad takistada raha voolamist sinu ellu.

Autor jagab oma isiklikku kogemust, kuidas "Rahameditatsiooni" praktiseerimine on andnud talle kõige väärtuslikuma vara – aja iseendale. Gaston räägib, kuidas ta on jõudnud punkti, kus materiaalne maailm ei kontrolli teda, vaid ta tegutseb selles nii palju kui vajalik ja nii vähe kui võimalik. See vabadus on võimaldanud tal keskenduda ainult neile tegevustele, mis pakuvad talle inspiratsiooni ja sügavat rahulolu.

Kui oled valmis avastama, kuidas muuta oma suhtumist rahasse ja kuidas see võib viia sind eneseteostuseni, siis "Rahameditatsioon" on sinu jaoks. See raamat ei ole pelgalt lugemismaterjal, vaid kaaslane teekonnal, mis aitab sul avastada oma sisemist potentsiaali ja luua reaalsust, mis peegeldab sinu sügavamaid soove ja unistusi.

Kutsun sind üles võtma ette see seiklusrikas rännak koos "Rahameditatsiooniga" ja avastama, kuidas positiivne suhtumine rahasse võib avada uksi, millest sa varem isegi ei unistanud.