RAHVA SUUR RISTSÕNARAAMAT NR3

RAHVA SUUR RISTSÕNARAAMAT NR3

Autor: Nuti Grupp

Kirjastus: RAHVA RAAMAT

Kategooria: Mälumängud, ristsõnad, mõistatused ja sudokud
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Hetkel pole saadaval
Tere, ristsõnade entusiast! Kui oled kirglik ristsõnade lahendaja, siis "Rahva Suur Ristsõnaraamat Nr 3" on just sinu jaoks. See pole pelgalt ajakiri, vaid tõeline ristsõnaraamat, mis on koondanud endasse Nuti Grupi autorite pühendumuse ja loovuse.

Käesolev raamat on loodud täpsuse ja leidlikkusega, et pakkuda sulle parimat lahendamiskogemust. "Rahva Suur Ristsõnaraamat Nr 3" on tõeline pärl, mis sisaldab 100 lehekülge mitmekülgseid ristsõnu. Olgu su eelistuseks lihtsamad mõistatused või keerukamad peamurdmised, siit leiad endale sobiva väljakutse.

See kogumik on ideaalne kingitus igale ristsõnasõbrale, pakkudes tunde mõnusat ajaviidet ja ajutreeningut. Raamatusse on koondatud valik ristsõnu, mida võid olla varem kohanud Nuti, Adolf Mardikas ja Teised Nutikad Mutikad ning Eesti ristsõnade väljaannetes, kuid suur osa on loodud spetsiaalselt selle ristsõnaraamatu tarbeks.

Kas oled valmis sukelduma sõnade maailma ja proovile panema oma sõnavara ning mõtlemisoskust? "Rahva Suur Ristsõnaraamat Nr 3" ootab sind, et pakkuda rõõmu ja rahulolu iga ristsõna lahendamisega. Head nuputamist!