Raimond Kaugver. Rahvakirjaniku lugu

Raimond Kaugver. Rahvakirjaniku lugu

Kirjastus: KIRJASTUS PARADIIS

Kategooria: Kirjandus, teater ja kino
2024 aasta

Hindad

Rahva Raamat
23.50€
Osta
Raamat "Raimond Kaugver. Rahvakirjaniku lugu" autorilt Sirly Hiiemäe on põhjalik ja kaasahaarav elulugu, mis avab Raimond Kaugveri värvika ja sündmusterohke elu. Tuginedes päevikutele, kirjadele, intervjuudele, arhiivimaterjalidele ja loomulikult Kaugveri enda rikkalikule loomingule, maalib Hiiemäe pildi sellest, kuidas Kaugverist sai armastatud rahvakirjanik. See on esimene terviklik ülevaade Raimond Kaugveri elust ja loomingust.

Sirly Hiiemäe (sündinud 1976) on tunnustatud Eesti kirjandusteadlane, pedagoog ja kirjanik. Tema teoste hulka kuuluvad romaanid „Elu hinnakiri“ (2012), „Bucket list“ (2018), „Jalgadega ajamullas“ (2019) ja „Kõrkjaarm“ (2022). Lisaks on ta kirjutanud monograafiad „Kirjanik kübaraga. Lilli Prometi lugu“ (2019) ja „Ja kõik läheb mööda. Kirjanik Aimée Beekman“ (2021).

Kui otsid põhjalikku ja usaldusväärset allikat Raimond Kaugveri elu ja loomingu kohta, siis see raamat on just sulle. Hiiemäe detailne ja süvitsi minev lähenemine pakub lugejale unikaalse võimaluse tutvuda ühe Eesti armastatuima kirjaniku elukäiguga.