Ralliautod

Ralliautod

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2014 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.48€
Osta
Apollo
4.95€ / 4.70€
Osta
Kas teie laps on lummatud kiiretest autodest ja võidusõidu maailmast? "Ralliautod" on just see raamat, mis viib väikeseid lugejaid põnevale avastusretkele neljarattaliste imede maailma. Autor on loonud haarava teose, mis on täis värvikirevaid pilte ja huvitavaid fakte, mis rikastavad teie lapse teadmisi ja kujutlusvõimet.

Raamat on nagu akna avamine rallimaailma, kus iga lehekülg on täis seiklusi ja uusi teadmisi. See on ideaalne kingitus igale noorele autospordi fännile, kes unistab mootorimürinast ja kiiretest kurvidest.

Oluline märkus: Raamat sisaldab väikeseid osi, mis võivad olla ohtlikud alla kolmeaastastele lastele. Lämbumisoht on midagi, mida tuleb tõsiselt võtta, seega palun veenduge, et teie laps oleks piisavalt vana, et nautida seda raamatut ohutult.

"Ralliautod" ei ole lihtsalt lasteraamat – see on värav, mis viib teie lapse kujutlusvõime uutesse kõrgustesse. Andke oma lapsele võimalus õppida läbi mängu ja avastada kiiruse ning tehnika põnev maailm. Kas olete valmis koos lapsega avastama, mis peitub ralliautode võimsate kapottide all?