RAPUNTSEL. VÄRVIME ISE

RAPUNTSEL. VÄRVIME ISE

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Värvi ja kleebi
2018 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.10€
Osta
Apollo
3.95€ / 3.75€
Osta
Kas olete valmis sukelduma klassikalise muinasjutu värviküllasesse maailma? "Rapuntsel. Värvime ise" on loominguline värvivihik, mis põhineb armastatud lool pika juuksepalmikuga tüdrukust, kes on lukustatud kõrge torni. See raamat pakub Sulle võimalust äratada ellu Rapuntseli lugu oma värvide ja pintslitõmmetega.

Värvimine on tegevus, mis võimaldab Sul hetkeks puhata argipäevast ja lasta oma fantaasial lennata. "Rapuntsel. Värvime ise" on suurepärane võimalus veeta aega, arendades samal ajal oma kunstilisi oskusi ja loovust. Raamat on täis detailseid illustratsioone, mis ootavad, et neile elu sisse puhuksid just Sinu lemmikvärvid.

Kui Sa armastad muinasjutte ja naudid värvimist, siis see vihik on just Sinule. See ei ole lihtsalt värviraamat – see on võimalus olla osa loost, kus iga pintsli- või pliiatsitõmme toob Sind lähemale muinasjutulisele lõpule. Võta hetk iseendale, vali välja oma värvilised pliiatsid või vildikad ja lase Rapuntseli lool enda ümber elustuda.

Kas olete valmis andma Rapuntseli maailmale oma isikupärase puudutuse? Haara "Rapuntsel. Värvime ise" ja lase oma loovus valla!