Rasedus ja sünnitus. Kuidas ennast aidata sagedamini esinevate probleemide korral?

Rasedus ja sünnitus. Kuidas ennast aidata sagedamini esinevate probleemide korral?

Autor: Annika Allik

Kirjastus: HEA LUGU

Kategooria: Rasedus ja imik
2016 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Osta
Kas oled rase või hiljuti sünnitanud ning tunned muret oma tervise pärast? Füsioterapeut Annika Allik on kirjutanud raamatu, mis võib osutuda sinu teejuhiks läbi raseduse ja sünnitusjärgse perioodi. "Rasedus ja sünnitus. Kuidas ennast aidata sagedamini esinevate probleemide korral?" on teos, mis keskendub just sinu heaolule ja füüsilisele tervisele sellel erilisel ajal.

Annika Allik toob välja, et paljud naised ei pruugi oma muredega pöörduda abi järele, kuid tihtipeale võivad lahendused olla üllatavalt lihtsad. Raamatust leiad nõuandeid ja juhiseid, kuidas füsioteraapia abil leevendada rasedusega kaasnevaid vaevusi ja toetada keha taastumist pärast sünnitust.

Eriti väärtuslikuks peetakse raamatu praktilist osa, kus on esitatud harjutuskava raseduse kolmandaks trimestriks ja esimeseks sünnitusjärgseks nädalaks. Lisaks on raamatus ohutud venitus- ja jõuharjutused, mis aitavad säilitada keha paindlikkust ja jõudu. Kui soovid oma rasedusaega nautida täisväärtuslikult ja valmistuda sünnituseks parimal võimalikul moel, on see raamat just sinule.

Avasta, kuidas saad iseenda eest hoolitseda ja oma keha toetada, et rasedus ning sünnitus oleksid võimalikult mugavad ja valutud. Annika Alliku asjatundlik juhend aitab sul tunda end kindlamalt ja teadlikumalt oma keha muutuste keskel.