RASEDUSE PÄEVIK

RASEDUSE PÄEVIK

Autor: Giorgia Raineri

Kirjastus: PEGASUS

Kategooria: Rasedus ja imik
2017 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.99€
Osta
Rasedus on imeline teekond, mis toob endaga kaasa palju muutusi ja uusi kogemusi. Kui oled tulevane ema, kes soovib neid hindamatuid hetki jäädvustada, võib "Raseduse Päevik" olla just see, mida vajad. Giorgia Raineri loodud päevik on Sinu isiklik kaaslane läbi kõigi üheksa raseduskuu, pakkudes Sulle võimalust jäädvustada oma tundeid, mõtteid ja füüsilisi muutusi.

See kaunilt kujundatud päevik on rikastatud õrnade illustratsioonidega, mis teevad iga sissekande eriliseks. Lisaks emotsionaalsete hetkede talletamisele, on päevikus ruumi ka praktilistele märkmetele – alates arstivisiitidest kuni beebi esimeste liigutusteni. See on suurepärane viis jälgida oma raseduse kulgu ja mõista, kuidas Sinu keha ning tulevane laps arenevad.

Päeviku lõpus olev tasku on ideaalne koht kõige kallimate mälestuste – ultrahelipiltide, märkmete ja fotode – hoidmiseks. Need on mälestused, mis jäävad Sulle ja Sinu perele igaveseks.

"Raseduse Päevik" on midagi enamat kui lihtsalt märkmik; see on Sinu isiklik ajalugu ja armastuse pärand, mida saad hiljem oma lapsele näidata. See on täiuslik kingitus igale rasedale, kes soovib oma lapseootuse igat hetke väärtustada ja meeles pidada.