Rassismi praktiline käsiraamat

Rassismi praktiline käsiraamat

Autor: C.h. Dalton

Kirjastus: TÄNAPÄEV

Kategooria: Huumor
2017 aasta

Hindad

Rahva Raamat
0.90€
Hetkel pole saadaval
Apollo
0.99€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, kuidas rassidevahelised erinevused kujundavad meie maailma? "Rassismi praktiline käsiraamat" on teos, mis sukeldub sügavale rasside mõistesse ja selle mõjusse ühiskonnas. Autor C.H. Dalton, kes on tegelikult tuntud Ameerika koomik Sam Means pseudonüümi all, pakub lugejatele satiirilist vaadet rassismi keerukale ja tundlikule teemale.

Raamat uurib, kuidas inimliiki on mugavuse huvides jaotatud rassideks nagu mustanahalised, valgenahalised, asiaadid ja segaverelised. Need jaotused põhinevad väidetavatel bioloogilistel erinevustel, mis väljenduvad füsioloogilistes omadustes. Dalton käsitleb rassismi kui vastumeelsust teise rassi või isiku vastu, lihtsalt seetõttu, et nad kuuluvad teatud rassi.

Kuigi pealkiri võib tunduda provokatiivne, on raamatu eesmärk pakkuda teravmeelset ja harivat pilguheit rassismi olemusele, selle ajaloolistele juurtele ja levinud stereotüüpidele. Daltoni teos on mõeldud nii neile, kes soovivad mõista rassistlikke hoiakuid, kui ka neile, kes tahavad rassismi vastu võidelda.

Kui olete huvitatud sellest, kuidas rassism kujundab meie maailmavaadet ja suhtumist teistesse, siis "Rassismi praktiline käsiraamat" on teie jaoks. See raamat ei ole mitte ainult informatiivne, vaid ka silmiavav, pakkudes teile uut perspektiivi ja sügavamat arusaama rassismi keerukusest.