Ravi

Ravi

Autor: Jo Marchant

Kirjastus: PEGASUS

Kategooria: Eneseabi
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Osta
Apollo
9.99€
Osta
Kas oled kunagi tundnud, kuidas süda puperdab ootamatust ohust pääsemise järel või kuidas suu muutub vesiseks pelgalt hapu sidruni mõtte peale? Või ehk oled märganud, kuidas pelgalt kallima hääle kuulmine võib su tuju tõsta? Kui need näited kõnetavad sind, siis oled juba isiklikult kogenud, kuidas meie mõistus suudab meie keha mõjutada.

Teaduskirjanik ja geneetik Jo Marchant'i raamat "Ravi" avab ukse põnevasse maailma, kus teadus kohtub inimese sisemise jõuga. See on raamat, mis uurib, kuidas meie mõtted, tunded ja uskumused võivad füüsilist tervist mõjutada – alates valu leevendamisest ja haavade paranemisest kuni põletike ja südamehaiguste ennetamiseni ning isegi vähiravi mõjutamiseni.

Jo Marchant, kellel on doktorikraad geneetikas ja mikrobioloogias, on pühendunud teaduse ja ratsionaalse mõtlemise pooldaja. Tema uurimistöö alternatiivravi vallas küsib olulisi küsimusi: Kuidas ja milliste mehhanismide kaudu võib meie vaimujõud tervist mõjutada? Kuidas saame neid teadmisi oma igapäevaelus rakendada?

Tänapäeva meditsiinis, kus tehnoloogia on sageli esiplaanil ja inimlik lähenemine võib jääda tagaplaanile, pakub Marchant'i "Ravi" värskendavat vaadet. Ta toob esile, et meie vaimne seisund ja emotsioonid mängivad tervises olulist rolli, eriti krooniliste ja stressist põhjustatud haiguste puhul.

Raamatus on ühendatud haaravad haiguslood, intervjuud valdkonna tippteadlastega ja kõige mõjukamad uuringutulemused, et pakkuda lugejale sügavat ja kaasahaaravat lugemiskogemust. "Ravi" ei ole lihtsalt raamat – see on kutse mõista paremini oma keha ja meele vahelist seost ning avastada, kuidas meie sisemine jõud võib aidata meil tervemaks saada ja püsida.

Kui sind huvitab teaduspõhine lähenemine tervisele ja soovid avardada oma arusaama sellest, kuidas mõistus ja keha koos töötavad, siis "Ravi" on just sinu jaoks mõeldud teos. See on raamat, mis võib muuta sinu vaadet meditsiinile ja tervisele.