Ravimtaimla

Ravimtaimla

Kirjastus: ÜHINENUD AJAKIRJAD

Kategooria: Varia
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.90€
Osta
Apollo
9.90€ / 9.41€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, kuidas loodusest leitud taimed võivad toimida kui kodused tervendajad? Eesti loodus pakub meile rohkelt ravimtaimi, mis on tõhusad abilised erinevate tervisehädade leevendamisel. Kuid teadmine, kuidas neid õigesti kasutada, on oluline, et nende kasulikud omadused tõeliselt esile tuleksid ja ei põhjustaks kõrvalmõjusid.

Raamatus "Ravimtaimla" avab autor ukse taimede tervendavasse maailma, juhendades, kuidas neid õigel ajal korjata, säilitada ning kasutada. Teos on täis praktilisi nõuandeid ja retsepte, alates kosutavatest taimeteesidest ja rahustavatest tinktuuridest kuni taimeõlide ja -vanne valmistamiseni. Lisaks leiad raamatust põhjaliku ülevaate 38 erilisest ravimtaimest ja juhised, kuidas neid enda tervise toetamiseks maksimaalselt ära kasutada.

Kui oled huvitatud looduslikest ravimeetoditest ja soovid oma tervist taimede abil turgutada, siis "Ravimtaimla" on just sinule mõeldud teejuht. See on asendamatu abimees kõigile, kes soovivad oma koduapteeki looduslike vahenditega rikastada. Kasuta seda teadmiste allikat, et avastada, kuidas Eesti rikkalik taimestik võib aidata sul elada tervislikumat ja tasakaalustatumat elu.