RAYA JA VIIMANE LOHE. VÄRVIMISRAAMAT

RAYA JA VIIMANE LOHE. VÄRVIMISRAAMAT

Autor: Disney

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Värvi ja kleebi
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
2.00€
Osta
Apollo
2.49€
Osta
Avasta Disney imeline maailm ja kohtu Raya ning viimase lohega läbi värvide ja loovuse. "Raya ja viimane lohe. Värvimisraamat" on põnev viis, kuidas saad tuua ellu armastatud tegelaskujud oma kätega. See raamat pakub sulle mitte ainult võimalust värvida, vaid ka kaunistada lehekülgi lõbusate kleepsudega.

Kas oled valmis sukelduma Kumandra kuningriigi seiklustesse? Võta oma värvipliiatsid või markerid ja anna Rayale ja tema sõpradele just need värvid, mis peegeldavad nende iseloomu ja seiklusi. Iga lehekülg on uus võimalus näidata oma kunstilist poolt ja lasta fantaasial lennata.

"Raya ja viimane lohe. Värvimisraamat" ei ole lihtsalt meelelahutus – see on ka suurepärane võimalus arendada peenmotoorikat ja värvitaju. Nii lapsed kui ka täiskasvanud leiavad sellest raamatust rõõmu ja inspiratsiooni. Ja ära unusta, et iga kleeps ja värvitud pilt on sinu isiklik kunstiteos!

Pane tähele, et see raamat on loodud Disney poolt, mis tähendab, et kõik kujutatud tegelased ja kujundused on autentsed ja truud originaalile. Võid kindel olla, et saad kvaliteetse ja lõbusa kogemuse, mis on täis Disney maagiat.

Nii et, kui oled valmis oma päeva veidike värvikamaks muutma, haarake "Raya ja viimane lohe. Värvimisraamat" ja asuge looma!