Reaktiivlennukid

Reaktiivlennukid

Kirjastus: SINISUKK

Kategooria: Värvi ja kleebi
2010 aasta

Hindad

Rahva Raamat
2.76€
Hetkel pole saadaval
Kas Sinu laps on huvitatud lennukitest ja nende mitmekülgsest maailmast? "Reaktiivlennukid" on 17-leheküljeline suureformaadiline raamat, mis viib noored lugejad põnevale avastusretkele läbi õhuruumi. Pehme köitega ja interaktiivne kleepsuraamat on loodud selleks, et pakkuda lastele harivat ja lõbusat tegevust.

Raamat sisaldab enam kui 50 taaskasutatavat kleepsu, mis võimaldavad lastel mänguliselt tutvuda erinevate hävituslennukite ja nende osadega. Lapsed saavad ise kujundada ja täiendada raamatus olevaid lennukite pilte, vahetades välja tiivad, mootorid ja muud lennuki osad. Lisaks saavad nad luua oma kleepsude abil pildiseeriaid, mis kirjeldavad kosmoselennu olulisemaid momente ja akrobaatiliste lendude manöövreid.

"Reaktiivlennukid" on suurepärane vahend, et äratada lastes huvi tehnika ja kosmose vastu. See raamat ei paku mitte ainult teadmisi, vaid ka võimalust arendada peenmotoorikat ja ruumilist mõtlemist. Kujutle ennast piloodi rolli, kes juhib lennukit läbi õhuvoolude ja tõuseb vertikaalselt vastu taevast, justkui eirates gravitatsiooni seadusi.

Kas oled valmis koos lapsega avastama reaktiivlennukite põnevat maailma? "Reaktiivlennukid" ootab teid, et avada uksed lennunduse imelisse universumisse.