Rebase varjatud maailm

Rebase varjatud maailm

Autor: Adele Brand

Kirjastus: EESTI RAAMAT

Kategooria: Loomad, linnud ja taimed
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Osta
Apollo
10.99€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, kes peitub selle oranži karvkatte ja kavalate silmade taga, kui kohtate rebast oma kodu lähedal? "Rebase varjatud maailm", mille on kirjutanud tunnustatud Briti ökoloog Adele Brand, avab ukse sellele salapärasele olendile, kes on osa meie igapäevaelust, kuid samas nii kättesaamatu.

Adele Brand on oma elutöö pühendanud rebaste käitumise, meelte ja intelligentsuse uurimisele. Tema raamat ei ole lihtsalt loodusteaduslik uurimus; see on kirglik lugu ühest maailma kõige levinumast kiskjaloomast, kes on suutnud kohanduda nii metsiku looduse kui ka inimeste loodud keskkonnaga.

Kui loed seda raamatut, sukeldud sügavale rebaste maailma, kus avastad, kuidas need loomad on suutnud ellu jääda ja isegi õitseda keskkondades, mis on kaugel nende algsest elupaigast. Saad teada, kuidas rebased kasutavad oma erakordseid meeli ja arukust, et toime tulla nii metsikus looduses kui ka meie linnastunud maailmas.

Autor jagab oma raamatus ka isiklikke kogemusi ja seiklusi, mis toovad esile rebaste mitmekülgsuse ja nende võime üllatada isegi kõige kogenenumaid loodusteadlasi. See on lugu, mis ühendab teadust, kultuuri ja isiklikke avastusi, et luua terviklik pilt ühest kõige intrigeerivamast ja vääriti mõistetud loomast meie keskel.

"Rebase varjatud maailm" ei ole pelgalt raamat loomast; see on kutse mõista ja austada üht looduse kõige kohanevamat olendit. See on teos, mis peaks olema kohustuslik lugemine igaühele, kes hindab loodust ja soovib õppida, kuidas elada harmoonias meie neljajalgsete naabritega.