Rebasejaht

Rebasejaht

Autor: Sven Nordqvist

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
8.99€
Osta
Avasta maalilise taluelu võlud ja põnevad seiklused Sven Nordqvisti sulest! "Rebasejaht" viib sind tagasi armastatud tegelaste Pettsoni-taadi ja tema kaval kassi Finduse juurde, kes elavad koos oma kanadega maal ühes hubases talus. Kui eelmises osas jälgisime, kuidas Pettson valmistas Findusele sünnipäevatordi, siis seekord seisavad nad silmitsi uue väljakutsega.

Nende naaber Gustavsson on võtnud nõuks korraldada jaht kohalikule rebaseneiule, kes on hakanud kanu kimbutama. Kuidas suhtuvad sellesse ettevõtmisse Pettson ja Findus? Kas nad suudavad leida viisi, kuidas kaitsta oma kanu, ilma et peaksid rebasele liiga tegema? Nordqvisti oskuslik jutustus ja meisterlikud illustratsioonid toovad lugejani põneva loo, mis on täis fantaasiat ja soojust.

Sven Nordqvist, tuntud oma detailirohkete ja elavate piltide poolest, on loonud teose, mis on vallutanud südameid nii Rootsis kui ka kaugemal. "Rebasejaht" on raamat, mis pakub naudingut nii noortele kui ka vanadele lugejatele, tuues esile sõpruse, leidlikkuse ja looduse austamise tähtsuse. Kas oled valmis sukelduma sellesse lummavasse maailma, kus iga lehekülg on täis seiklust ja südamlikkust?