REBASEL KÜLAS

REBASEL KÜLAS

Autor: Gerda Kroom

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2018 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Osta
Apollo
6.45€ / 6.13€
Osta
"Rebasel Külas" on Gerda Kroomi loodud põnev papiraamat, mis viib sinu pisikese loodushuvilise rõõmsale avastusreisile. Raamatu lehekülgedel toovad liikuvad silmad tegelased ellu ja pakuvad lapsele interaktiivset lugemiskogemust. Värvikirevad värsiread kutsuvad kaasa mõtlema ja looduse imesid avastama, muutes õppimise lõbusaks.

Oluline on märkida, et "Rebasel Külas" on mõeldud just pisikestele kätele, kuid tuleb olla tähelepanelik, sest raamatus on väikeseid osi, mis võivad olla ohtlikud alla kolmeaastastele lastele. Seega, kui sinu peres kasvab uudishimulik looduse väike uurija, siis see raamat on justkui loodud temale, pakkudes turvalist ja harivat meelelahutust, kuid alati vanema järelvalve all.

"Rebasel Külas" on suurepärane kingitus igale lapsele, kes armastab loomi ja loodust. See raamat ei ole mitte ainult lõbus ja hariv, vaid toetab ka lapse varajast lugemisoskust ja loovuse arengut. Kui oled otsimas midagi, mis köidaks sinu lapse tähelepanu ja arendaks tema armastust raamatute vastu, siis Gerda Kroomi "Rebasel Külas" on kindlasti üks parimaid valikuid.