Rebasepere reis Rootsi

Rebasepere reis Rootsi

Autor: Tiina Kilkson

Kirjastus: ARGO

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2018 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.95€
Hetkel pole saadaval
Kas olete kunagi mõelnud, kuidas oleks, kui loomad võiksid seiklustele suunduda nagu inimesed? Tiina Kilksoni "Rebasepere reis Rootsi" viib teid just sellisele põnevale seiklusele. See lugu räägib ühest vahvast rebaseperest, kes elab Eesti rabade ääres ja otsustab kogeda midagi täiesti uut – minna Rootsi rokifestivalile.

Teekond algab rongisõiduga, mis on juba iseenesest üks põnev etapp nende reisil. Edasi liigutakse rendiautoga, mis viib nad sadamasse, kust nad jätkavad oma teekonda reisilaevaga. Ettevõtlikud rebasekutsikad Riho ja Riina naudivad igat hetke sellest erakordsest seiklusest, mis on täis uusi avastusi ja kogemusi.

Kui rokifestival lõpuks kätte jõuab, on see justkui tähistäis kõigile nende pingutustele. Muusika, melu ja festivali atmosfäär toovad rebaseperre rõõmu ja elevust, eriti noortele kutsikatele, kes näevad ja kogevad midagi, mida nad ei unusta iialgi.

Tiina Kilksoni loominguline jutustus on täis soojust ja südamlikkust, mis ei jäta ükskõikseks ei lapsi ega täiskasvanuid. See raamat on suurepärane valik, kui soovite oma lastele õpetada uudishimu ja avastamisrõõmu väärtust, samuti on see lõbus lugemine kogu perele. "Rebasepere reis Rootsi" on kindlasti üks neist raamatutest, mis paneb teid naeratama ja soovima endagi seiklusi.