Rebaste retk läände

Rebaste retk läände

Autor: Merike Jürjo

Kirjastus: NORNBERG & CO

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Osta
Apollo
4.99€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, mis juhtub, kui avastate oma maakodu kuurist kevade saabudes üllatavaid külalisi? Merike Jürjo "Rebaste retk läände" viib lugeja südantsoojendavale teekonnale koos rebaseperega, kes on otsustanud naasta oma ajaloolisse kodupaika – Vargamäe ümbrusesse, kus keset raba asetseb müstiline soosaar.

See raamat on põnev jutustus rebaste ellujäämisoskustest, peresidemetest ja looduse imelisest mitmekesisusest. Autor kirjeldab, kuidas rebased kohtuvad oma teekonnal erinevate metsaelanikega ja milliseid katsumusi peavad nad ületama, et jõuda turvaliselt koju. See on lugu, mis paneb sind kaasa elama ja mõistma metsikute loomade maailma keerukust.

"Rebaste retk läände" on kirjutatud sügava austusega looduse vastu ning pakub harivat ja meelelahutuslikku lugemist nii noortele kui ka vanematele loodusesõpradele. Avasta, kuidas rebaselapsed õpivad metsas toime tulema ja kuidas iga päev on neile uueks seikluseks.

Kui loodus ja loomade eluviisid sind köidavad, siis on see raamat just sulle. Sukeldu Merike Jürjo loodud maailma, kus iga lehekülg toob esile Eesti looduse ainulaadsust ja rebaste pere armastust oma kodu vastu.