REFORMATSIOON 500. VAIMSUS, KULTUURIMÕJUD, PERSPEKTIIVID

REFORMATSIOON 500. VAIMSUS, KULTUURIMÕJUD, PERSPEKTIIVID

Kirjastus: EELK USUTEADUSTE INSTITUUT

Kategooria: Kristlus
2017 aasta

Hindad

Rahva Raamat
11.99€
Hetkel pole saadaval
Apollo
12.95€ / 12.30€
Osta
Kas olete huvitatud sellest, kuidas reformatsioon on kujundanud meie maailma? "Reformatsioon 500. Vaimsus, kultuurimõjud, perspektiivid" on teos, mis viib teid ajaloolisele rännakule, et mõista reformatsiooni sügavat mõju Euroopa ja kogu maailma kultuurile. 2017. aastal tähistasime reformatsiooni alguse 500. aastapäeva, mis on oluline verstapost nii usulises kui ka kultuurilises mõttes.

See raamat on kogumik artikleid, mille on kirjutanud tunnustatud Eesti teadlased ja teoloogid, sealhulgas Juhan Kreem, Marju Lepajõe, Kristiina Ross ja Mart Jaanson. Samuti annavad oma panuse teoloogid Thomas-Andreas ja Johann-Christian Põder, Anne Kull, Marko Tiitus, Anne Burghardt ja Tiit Pädam, kes kõik on oma ala eksperdid.

Raamatus uuritakse reformatsiooni vaimset pärandit ja selle keskseid sõnumeid, pakkudes sulle põhjalikku ülevaadet sellest, kuidas usupuhastus on mõjutanud meie mõtteviisi, kunsti, poliitikat ja ühiskonda laiemalt. Eriti huvitav on raamatu fookus Eesti kontekstile, mis toob esile reformatsiooni mõju meie oma kultuuripärandile.

Kui soovid süveneda reformatsiooni ajalukku ja mõista selle tähtsust tänapäeva maailmas, on "Reformatsioon 500. Vaimsus, kultuurimõjud, perspektiivid" just sinu jaoks. See on hariv lugemine, mis rikastab sinu teadmisi ja pakub uusi perspektiive.