REGINA. MU IMEKAUNIS VÕITLEJANNA

REGINA. MU IMEKAUNIS VÕITLEJANNA

Autor: Diana Saare Tan

Kirjastus: FOOKUS MEEDIA

Kategooria: Varia
2010 aasta

Hindad

Rahva Raamat
0.99€
Osta
"Regina: Minu Imekaunis Võitlejanna" on südantliigutav lugu, mis räägib ühe erakordse tüdruku, Regina Tani, lühikesest, kuid mõjusast elust. Sündinud 19. septembril 1999 ja meie hulgast lahkunud vaid päev pärast oma kümnendat sünnipäeva, elas Regina oma elu Ameerika Ühendriikides, olles päritolu poolest eesti-hiina juurtega.

Selle raamatu autoriks on Diana Saar Tan, Regina ema, kes on kirja pannud oma tütre võitluse ajuvähiga – haigusega, mis on sama ettearvamatu kui julm. Nelja-aastaselt diagnoositud ajuvähk viis Regina läbi kuue aasta kestnud võitluse, mille jooksul ta koges mitmeid tõuse ja mõõnasid, läbis neli ajuoperatsiooni ja talus pikki perioode väsitavat keemiaravi.

Diana jutustus on aus ja emotsionaalne, avades lugejale akna ühe pere igapäevasesse võitlusse ja armastusse, mida nad oma tütre eest tundsid. See on lugu, mis ei jäta kedagi külmaks, ja on kirjutatud eesmärgiga toetada neid, kes võitlevad sarnaste katsumustega.

Raamatu müügist saadav tulu läheb otse Tallinna Lastehaigla Toetusfondile, et aidata kaasa pahaloomuliste ajukasvajatega laste ravimite soetamisele. Sinu ost ei toeta mitte ainult Regina mälestust, vaid aitab kaasa ka teiste laste ravivõimaluste parandamisele.

Kui soovid oma südamest anda panuse ja mõista paremini, mida tähendab elada ja armastada tingimusteta, siis "Regina: Minu Imekaunis Võitlejanna" on raamat, mis peaks kuuluma sinu lugemisnimekirja.