REGIO BALTIMAADE TEEDEATLAS. EESTI, LATVIJA, LIETUVA

REGIO BALTIMAADE TEEDEATLAS. EESTI, LATVIJA, LIETUVA

Kirjastus: REGIO

Kategooria: Seinakaardid ja atlased
2016 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Osta
Apollo
9.99€
Osta
Kui plaanid avastada Baltimaade võlusid, siis "Regio Baltimaade teedeatlas" on just see, mida vajad. See on rohkem kui lihtsalt kaart; see on teejuht, mis aitab sul navigeerida läbi Eesti, Läti ja Leedu, pakkudes samal ajal põhjalikku teavet, mis muudab su reisi lihtsamaks ja nauditavamaks.

Selle atlasest leiad kõike, mida vajad, et kavandada oma teekonda või lihtsalt mõista Baltikumi geograafiat paremini. Üksikasjalikud kaardid mõõtkavas 1:430 000 annavad sulle ülevaate kogu piirkonnast, samas kui suuremate linnade – Tallinna, Riia ja Vilniuse – kaardid aitavad sul orienteeruda nende ajaloolistes tänavates.

Peale selle on atlas rikastatud TOP 10 vaatamisväärsuste nimekirjaga igas Balti riigis, mis aitab sul leida kõige olulisemad kohad, mida külastada. Kilomeetrimaatriks on praktiline tööriist distantside mõõtmiseks linnade vahel, aidates sul hinnata reisiaega ja planeerida peatusi.

Liiklusinfo jagu on asendamatu abimees, mis annab sulle teada olulisest teabest, nagu liikluseeskirjad ja -märgid, et su sõit oleks turvaline ja seadusega kooskõlas. Nimeindeks aitab sul kiiresti leida vajalikke kohti ja piirkondi.

Atlas toob esile ka Struve geodeetilise kaare mõõdupunktid, mis on UNESCO maailmapärandi nimistus, lisades harivat väärtust sinu rännakutele. Legend on esitatud kaheksas keeles, sealhulgas eesti, läti, leedu, inglise, saksa, vene, soome ja rootsi, muutes selle kasulikuks paljudele reisijatele.

"Regio Baltimaade teedeatlas" on hädavajalik abimees igale reisihuvilisele, kes soovib avastada Baltimaade ilu ja kultuuripärandit. See on sinu teejuht, mis aitab sul luua meeldejäävaid seiklusi ja kogemusi meie kaunis piirkonnas.