REGIO EESTI LASTEKAART 1:435 000

REGIO EESTI LASTEKAART 1:435 000

Kirjastus: REGIO

Kategooria: Seinakaardid ja atlased
2016 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Osta
Apollo
4.99€
Osta
Kui otsid ideaalset sihtkohta, kus veeta kvaliteetaega koos pere pisematega, siis Eesti pakub just seda – rikkalikult avastamisrõõmu ja tegevusi, mis sobivad suurepäraselt lastega peredele. "Regio Eesti lastekaart 1:435 000" on loodud spetsiaalselt silmas pidades peresid, kes soovivad Eestis ringi rännates leida neid paiku, mis pakuvad rõõmu ja põnevust just noorematele seiklejatele.

Kaardil on esile toodud kohad, mis köidavad laste tähelepanu ja pakuvad neile tegevust: alates lõbusatest mängumaadest ja seiklusparkidest kuni õpetlike loomaaedade ja kaunite matkaradadeni. Sinu pere pisemad leiavad kaardilt hõlpsasti erinevad lastepärased sümbolid ja vahvad illustratsioonid, mis teevad Eesti avastamise veelgi lõbusamaks.

Voldiku ühel poolel avaneb sinu ees Eesti kaart, kus iga leppemärk ja pilt on valitud ja kujundatud laste huve silmas pidades. Teisel poolel aga ootab sind põnev teave Eesti kohta, mis on täis mõistatusi ja mängulisi tegevusi, et pikad autosõidud mööduksid lõbusalt ja õpetlikult. Avades voldiku mõõtmetega 99 x 69 cm, avaneb justkui aken Eesti lastesõbralike paikade maailma.

"Regio Eesti lastekaart 1:435 000" on suurepärane abimees peredele, kes planeerivad oma järgmist seiklust Eestis, olles nii hariv kui ka meelelahutuslik teejuht. Sinu pere noorimad liikmed on kindlasti tänulikud, kui nende järgmine seiklus on täis uusi ja põnevaid avastusi, mida Eesti lastekaart pakub.