REGIO KAGU-EESTI TURISMIKAART 1:275 000

REGIO KAGU-EESTI TURISMIKAART 1:275 000

Kirjastus: REGIO

Kategooria: Seinakaardid ja atlased
2016 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.99€
Osta
Apollo
3.49€
Osta
Kas otsite põhjalikku ja kasutajasõbralikku teejuhti Kagu-Eesti avastamiseks? "Regio Kagu-Eesti turismikaart" on teie ideaalne kaaslane, mis aitab teil avastada Tartumaa, Põlvamaa, Võrumaa, Valgamaa ja Viljandimaa võlusid. See kaart ei ole ainult tavaline teejuht, vaid osa uuenduslikust "Luubita loetav" sarjast, mis on loodud mugavuse ja selguse huvides.

Kui olete väsinud kaartide uurimisest, kus peate pidevalt prille otsima või valgust juurde keerama, siis on see kaart just teie jaoks. Tekstid ja oluline teave on esitatud piisavalt suurelt, et tagada hõlbus loetavus isegi hämaras või kui te tavaliselt kasutate lugemisel abivahendeid.

Kui avate selle kaardi, leiate ühelt poolt üksikasjaliku ülevaate Kagu-Eesti piirkonnast, täis turismiinfot, mis aitab teil kavandada oma reisi ja leida huvipakkuvaid kohti. Teiselt poolt on esitatud suuremate linnade, nagu Tartu, Põlva, Võru, Valga, Otepää ja Viljandi, kaardid, samuti väike Eesti kaart, vahemaade tabel ja kõige olulisemate vaatamisväärsuste nimekiri.

See kaart ei ole lihtsalt teejuht, vaid ka teie võimalus süveneda kohalikku kultuuri ja avastada peidetud pärleid. Avatuna mõõdab kaart muljetavaldavat 66 x 46 cm, pakkudes laia ja hõlpsasti jälgitavat vaadet.

"Luubita loetav" sarja kuulub kokku viis Eesti piirkondade kaarti, seega kui Kagu-Eesti on teie sihtkohtade nimekirjas, võite kaaluda ka teiste piirkondade uurimist. Olgu teie huvi kultuuri, looduse või lihtsalt uute kohtade avastamise vastu, "Regio Kagu-Eesti turismikaart" on teie usaldusväärne abiline Eesti südame avastamisel.