REGIO KIRDE-EESTI TURISMIKAART 1:275 000

REGIO KIRDE-EESTI TURISMIKAART 1:275 000

Kirjastus: REGIO

Kategooria: Seinakaardid ja atlased
2016 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.99€
Osta
Apollo
3.49€
Osta
Kui olete plaanimas avastusretke Eesti põnevasse kirdeossa, siis "Regio Kirde-Eesti turismikaart 1:275 000" on teie asendamatu teejuht. See kaart on osa Regio uuenduslikust turismikaartide sarjast, mis kannab nime "Luubita loetav". Tänu suurele mõõtkavale ja selgele kujundusele on kaardil olev teave kergesti loetav isegi ilma abivahenditeta või kehvemates valgustingimustes.

Kaardil on esile tõstetud Lääne-Virumaa, Ida-Virumaa, Järvamaa ja Jõgevamaa maakonnad ning Rakvere, Jõhvi, Narva, Paide ja Jõgeva linnad. Lisaks leiate kaardi teiselt poolelt detailsemaid linnaplaane, ülevaatliku Eesti kaardi, vahemaade tabeli ning huvipakkuvate vaatamisväärsuste tutvustused. See on suurepärane abivahend, et planeerida oma teekonda ja avastada kohalikke pärleid.

Avatuna mõõdud 66 x 46 cm suurune kaart on piisavalt suur, et pakkuda üksikasjalikku infot, kuid samas kompaktne, et seda oleks mugav kaasas kanda. Olgu teie huvi suunatud ajaloolistele kindlustele, loodusparkidele või kultuurisündmustele, see kaart aitab teil koostada täiusliku reisiplaani.

"Luubita loetava" sarja kuulub kokku viis kaarti, mis kõik kajastavad erinevaid Eesti piirkondi. Kirde-Eesti kõrval leiate kaarte ka Kagu-Eesti, Edela-Eesti, Läänemaa ja Loode-Eesti kohta. Iga kaart on loodud selleks, et rikastada teie reisikogemust ja aidata teil Eestimaad tundma õppida.

Kas olete valmis seikluseks? Haarake kaasa "Regio Kirde-Eesti turismikaart" ja avastage, mida see kaunis Eesti nurk teile pakkuda on!