REGIO LÄÄNE-EESTI TURISMIKAART 1:275 000

REGIO LÄÄNE-EESTI TURISMIKAART 1:275 000

Kirjastus: REGIO

Kategooria: Seinakaardid ja atlased
2016 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.99€
Osta
Apollo
3.49€
Osta
Avasta Lääne-Eesti võlusid uue ja selge "Regio Lääne-Eesti turismikaardi" abil, mis on mõõtkavas 1:275 000. See kaart on osa Regio uuenduslikust "Luubita loetav" kaartide sarjast, mis on loodud silmas pidades selgust ja kasutusmugavust.

Kas oled väsinud kaartide uurimisest, kus pead pidevalt prille otsima või valgust juurde keerama? See kaart on disainitud just sinu mugavuse huvides, et saaksid Lääne-Eesti põnevaid paiku avastada ilma lisavidinateta. Suured ja selged kirjad ning infograafika teevad kaardi kasutamise lihtsaks igas olukorras.

Kaardi ühel poolel leiad ülevaatliku kaardi Lääne-Eesti turismiinfoga, sealhulgas Hiiumaa, Saaremaa ja Läänemaa piirkondade kohta. Teiselt poolt võid leida detailsemaid kaarte Kärdla, Kuressaare ja Haapsalu linnade kohta, samuti väikese Eesti kaardi, vahemaade tabeli ning huvipakkuvaimate vaatamisväärsuste kirjeldused.

See kaart ei ole ainult praktiline abimees teekonna planeerimisel, vaid ka väärtuslik allikas, mis tutvustab sulle Lääne-Eesti kõige olulisemaid vaatamisväärsusi. "Luubita loetav" sarja kuulub kokku viis kaarti, mis kõik kajastavad Eesti erinevaid piirkondi, pakkudes sulle võimalust avastada kogu Eesti ilu ja mitmekesisust.

Mõõtmetelt on kaart avatuna 66 x 46 cm, mahub hästi reisikotti ja on vastupidav, et saata sind kõigil seiklustel. Võta "Regio Lääne-Eesti turismikaart" kaasa ja lase Eesti lääneranniku ainulaadsel ilul end üllatada!