REGIO LOODE-EESTI TURISMIKAART 1:275 000

REGIO LOODE-EESTI TURISMIKAART 1:275 000

Kirjastus: REGIO

Kategooria: Seinakaardid ja atlased
2016 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.99€
Osta
Apollo
3.49€
Osta
Avastage Loode-Eesti võlusid uue ja mugava "Regio Loode-Eesti Turismikaart 1:275 000" abil. See kaart on loodud silmas pidades selget ja lihtsasti loetavat kujundust, et tagada teile parim navigeerimiskogemus. Olgu teie sihtkohaks Harjumaa metsad, Läänemaa rannik, Raplamaa küngaste vahel peituvad pärlid või Järvamaa ajaloolised paigad, see kaart on teie usaldusväärne teejuht.

Tallinn, Haapsalu, Rapla ja Paide – need Loode-Eesti linnad on täis kultuuri ja ajalugu, oodates avastamist. Kaardi ühel poolel leiate hõlpsasti loetava piirkonna kaardi, mis on rikastatud turismiinfoga, et teie seiklus oleks võimalikult sujuv. Teiselt poolelt leiate detailseid linnaplaane, ülevaatliku Eesti kaardi, vahemaade tabeli ning huvipakkuvate vaatamisväärsuste nimekirja.

"Luubita loetav" sarja kuuluv Loode-Eesti kaart on üks viiest Eesti piirkondade kaardist, mis kõik on disainitud suurendatud teksti ja selgete visuaalidega, et tagada mugav kasutuskogemus isegi hämaras valguses või ilma prillideta. Avatuna mõõduga 66 x 46 cm, on see kaart ideaalne kaaslane teie Loode-Eesti avastusretkedel.

Kas olete valmis sukelduma Loode-Eesti avastamata aarete maailma? "Regio Loode-Eesti Turismikaart" on teie ustav abiline, mis aitab teil leida piirkonna peidetud pärlid ja nautida kohalikku ilu ning kultuuri. Võtke kaart kaasa ja laske Loode-Eesti võlul enda üle võimust võtta.