REGIO LOTTE ATLAS. SOOME, EESTI, LÄTI, LEEDU

REGIO LOTTE ATLAS. SOOME, EESTI, LÄTI, LEEDU

Kirjastus: REGIO

Kategooria: Seinakaardid ja atlased
2014 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Osta
Apollo
5.99€
Osta
Kas otsid viisi, kuidas tutvustada oma lapsele põnevat ja harivat maailma? "Lotte atlas: Soome, Eesti, Läti, Leedu" on just see, mida vajad. See on mõeldud spetsiaalselt noortele uurijatele, et avastada lähinaabrite maastikke ja kultuure läbi Lotte silmade.

See atlas on loodud arusaadavalt ja lastesõbralikult – kaardid on selged ja illustreeritud just selliste sümbolitega, mis köidavad laste tähelepanu. Sinu laps leiab sealt kõik põnevad kohad, mida külastada: lõbustus- ja seikluspargid, mängutoad, muuseumid, mis on suunatud just noorematele, ning kaunid matkarajad, mis ootavad avastamist.

Raamatust ei puudu ka viie suure linna – Tallinna, Riia, Vilniuse, Helsingi ja Peterburi – detailseid plaane ning ülevaatlik Euroopa kaart. See on ideaalne kaaslane, kui plaanite perega reisi või pikemat autosõitu.

"Lotte atlas" ei ole aga ainult kaardikogu. See algab juhendiga, mis selgitab, mis on kaart ja kuidas seda lugeda. Samuti leiad sealt kasulikku teavet riikide, soovituslike marsruutide ja kohanimede kohta. Et reisimine oleks veelgi lihtsam, sisaldab atlas ka väikest sõnastikku olulisemate fraasidega kuues keeles: eesti, setu, vene, läti, leedu ja soome.

Lisaks on "Lotte atlas" täis lõbusaid tegevusi - lugusid Lotte seiklustest, mänge, nuputamisülesandeid, näpuharjutusi, joonistamis- ja värvimislehti. See on kui aarete kirst, mis pakub tegevust ja õpetust tundideks.

Kui soovid oma lapsele pakkuda rikastavat ja lõbusat õppimiskogemust, on "Lotte atlas" suurepärane valik. See ei ole lihtsalt raamat, vaid pilet seikluste maailma, mis ootab avastamist otse teie elutoast või tagaistmelt.