Reks seikleb metsas

Reks seikleb metsas

Autor: Lechosław Marszałek,Maria Szarf

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2023 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Osta
Apollo
10.95€ / 10.40€
Osta
Kas otsite põnevat lugemist, mis viib teid lapsepõlve seikluste radadele? "Reks seikleb metsas" on lugu, mis viib teid koos armastatud lapilise koerapõnni Reksiga tema värskeimale seiklusele. Autorid Lechosław Marszałek ja Maria Szarf on loonud teose, mis toob esile selle vahva tegelase, kes on olnud laste lemmik juba üle poole sajandi.

Reks, see nutikas neljajalgne, ei lase maal elades endale igavust tunda. Ühel päeval suundub ta metsa, kus ta leiab end keerulisest olukorrast, mis nõuab kavalust ja julgust. Metsaelanikud – oravad, siil ja isegi peljatud metssiga – astuvad mängu, et aidata Reksil raskustest jagu saada. See seiklus ei ole ainult meelelahutuslik, vaid ka õpetlik, näidates sõpruse, koostöö ja uudishimu tähtsust.

Lugu, mis on täis südantsoojendavaid hetki ja õnnelikke lõppe, on suurepärane meeldetuletus, et uued sõbrad ja abivalmidus võivad olla just seal, kus sa neid kõige vähem ootad. "Reks seikleb metsas" on raamat, mis ei ole ainult lastele, vaid ka igale täiskasvanule, kes hindab ajatuid väärtusi ja tahab hetkeks põgeneda argipäeva muredest. Võta aeg maha ja lase end viia Reksi imelisse maailma, kus seiklus ja sõprus käivad käsikäes.