REUMA - RAVI LOODUSLIKE VAHENDITEGA

REUMA - RAVI LOODUSLIKE VAHENDITEGA

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Alternatiivravi ja rahvameditsiin
2006 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.58€
Osta
Kas oled kunagi mõelnud, kuidas võidelda reuma vastu looduslike meetoditega? Reuma, see keeruline nakkuslik-allergiline haigus, võib põhjustada sidekoe, liigeste ja südame kahjustusi, tuues kaasa valu ja ebamugavust. Kui otsid viise, kuidas ennetada või leevendada reuma sümptomeid, siis raamat "Reuma - ravi looduslike vahenditega" võib olla just see, mida vajad.

Autor on pühendanud aega ja uurimistööd, et koondada teadmised ja nõuanded, kuidas looduslike vahendite abil reumat ravida. See raamat ei ole ainult teoreetiline teejuht, vaid sisaldab praktilisi soovitusi ja juhiseid, mis aitavad sul mõista reuma olemust ning avastada, kuidas selle haigusega toime tulla, kasutades selleks looduse pakutavaid lahendusi.

Raamatust leiad vastused küsimustele, kuidas ennetada reuma teket ja kuidas toetada oma keha, kui haigus on juba diagnoositud. Lisaks pakub see teavet selle kohta, kuidas leevendada sümptomeid ja parandada elukvaliteeti, kui haigus on jäänud ravimata ja kannatused on suurenenud.

Kui oled huvitatud tervislikust eluviisist ja soovid oma keha eest hoolitseda looduslike vahenditega, siis see raamat on sinu jaoks. Avasta, kuidas taimed, toitumine ja elustiili muutused võivad aidata sul võidelda reuma vastu ja tuua leevendust sinu igapäevaelule.