RINGIKESED. LOE ÜLE JA KLEEBI!

RINGIKESED. LOE ÜLE JA KLEEBI!

Kirjastus: FELISTELLA OÜ

Kategooria: Värvi ja kleebi
2016 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.45€
Hetkel pole saadaval
Apollo
4.45€ / 4.23€
Osta
Kas otsite põnevat ja harivat tegevust oma väikelapsele? "Ringikesed. Loe üle ja kleebi!" on raamat, mis viib teie lapse mängulisele avastusretkele, kus kleebiste abil saab arendada nii peenmotoorikat kui ka õppida tundma erinevaid värve ja kujundeid.

Raamatu autor on loonud värvikireva maailma, kus iga lehekülg kutsub lapsi kaasa lööma lõbusates tegevustes. Ühinedes armsa hiirekesega tema juustuseiklustel või mängides kassipoegadega palli, saab teie laps mitte ainult meeldivalt aega veeta, vaid ka oma oskusi ja teadmisi laiendada.

Raamatu kleebiste ülesanded on disainitud nii, et need sobiksid just väikelaste käelistele võimetele. Kleebiste kleepimine pole lihtsalt kaasahaarav, vaid toetab ka lapse koordinatsiooni, täpsust ja keskendumisvõimet. See on suurepärane viis, kuidas julgustada lapsi uurima ja õppima maailma enda ümber, samal ajal nende intellektuaalset arengut toetades.

Olge siiski tähelepanelik, kuna raamatus on väikesed osad, mis ei pruugi olla sobilikud alla 3-aastastele lastele. Veenduge, et teie laps mängiks turvaliselt ja arendaks oma oskusi rõõmsalt ja ohutult.

"Ringikesed. Loe üle ja kleebi!" on ideaalne kingitus, mis pakub teie lapsele tunde rõõmu ning aitab kaasa nende loomingulisele ja intellektuaalsele kasvule. Kas olete valmis avastama koos lapsega seda värvilist ja harivat maailma?