RINGIKESED. VALI SUURUSE JÄRGI!

RINGIKESED. VALI SUURUSE JÄRGI!

Kirjastus: FELISTELLA OÜ

Kategooria: Värvi ja kleebi
2016 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.45€
Osta
Apollo
4.45€ / 4.23€
Osta
Kas otsid põnevat ja harivat tegevust oma väikesele põnnile? "Ringikesed. Vali suuruse järgi!" on just see, mida vajad! Autor on loonud raamatu, mis on täis värvikaid kleebiseid ja lõbusaid tegevusi, et aidata kaasa sinu lapse motoorsete oskuste arengule.

Raamatu lehekülgedel ootavad sinu last eakohased ülesanded, kus tuleb sobitada kleebisringid õigesse suurusesse ja asukohta. See on suurepärane viis õpetada pisipõnnidele suuruste eristamist ja peenmotoorika oskuste lihvimist.

Raamat on täis erksaid illustratsioone, mis köidavad lapse tähelepanu ja teevad õppimise lõbusaks. Iga tegevus on kujundatud nii, et see arendaks lapse kujutlusvõimet, koordinatsiooni ja liigutuste täpsust. Lisaks aitavad vahvad tegevused nagu kiikumine hiirtega või mängimine kutsikaga tutvustada värvide maailma ja kinnistada omandatud teadmisi.

"Ringikesed. Vali suuruse järgi!" on rohkem kui lihtsalt meelelahutus – see on investeering sinu lapse arengusse, aidates tal paremini mõista ümbritsevat maailma ja soodustades tema intellektuaalset kasvu.

Pane tähele, et raamatus olevad väikesed osad võivad olla ohtlikud alla 3-aastastele lastele. Seega, kui sinu peres kasvab uudishimulik mudilane, kes on juba kolmeaastane või vanem, siis "Ringikesed. Vali suuruse järgi!" on ideaalne kaaslane nende esimesteks sammudeks õppimise rõõmsas maailmas.