RINGIKESED. VALI VÄRVIDE JÄRGI!

RINGIKESED. VALI VÄRVIDE JÄRGI!

Kirjastus: FELISTELLA OÜ

Kategooria: Värvi ja kleebi
2016 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.45€
Osta
Apollo
4.45€ / 4.23€
Osta
Avasta värvide maailm ja arenda peenmotoorikat koos põneva kleebisraamatuga "Ringikesed. Vali värvide järgi!" See raamat on loodud spetsiaalselt selleks, et pakkuda Sinu väikesele seiklejale haaravaid ja harivaid tegevusi. Värviliste kleebisringide abil saab laps mänguliselt õppida värve tundma ja arendada oma käelist osavust.

Raamatu lehekülgedelt leiad kirevad ja silmapaistvad illustratsioonid, mis köidavad lapse tähelepanu ja ärgitavad tema uudishimu. Iga tegevus on kujundatud nii, et see toetaks lapse loovust ja aitaks tal paremini mõista ümbritsevat maailma. Kleebiste kleepimine on lõbus tegevus, mis aitab kaasa lapse kujutlusvõime, käte peenmotoorika ja liigutuste koordinatsiooni arengule.

Kujuta ette, kuidas Sinu laps "meisterdab" kaelakee koos kaelkirjakutega või "kogub" nektarit koos mesilastega. Need ja paljud teised kaasahaaravad ülesanded mitte ainult ei tutvusta lapsele värvide mitmekesisust, vaid aitavad ka kinnistada omandatud teadmisi. Raamat on suurepärane vahend, mis toetab Sinu lapse intellektuaalset arengut ja pakub talle rõõmu õppimisest.

Tähelepanu! Raamatus sisalduvad väikesed osad võivad olla ohtlikud alla 3-aastastele lastele, seega on soovitatav jälgida lapse tegevust raamatuga mängides.

"Ringikesed. Vali värvid järgi!" on ideaalne kingitus, mis pakub tegevust ja õpetlikku meelelahutust, aidates Sinu lapsel kasvada ja õppida läbi mängu. Avasta koos lapsega see värvikirev ja arendav maailm!