RIST. SILMAJA 12

RIST. SILMAJA 12

Autor: Anselm Grün

Kirjastus: JOHANNES ESTO ÜHING

Kategooria: Kristlus
2012 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.87€
Hetkel pole saadaval
Apollo
7.45€ / 7.08€
Osta
Kas oled kunagi mõelnud, mida rist sinu jaoks tähendab? Saksa benediktiini munk ja hinnatud vaimne juht Anselm Grün avab oma teoses "Rist. Silmaja 12" risti sügavama tähenduse, mis võib sinu igapäevaelu rikastada.

Raamatus käsitleb Grün risti kui sümbolit, mis ühendab endas vastuolud ja peegeldab inimlikkust kõige ehedamal kujul. Ta uurib risti teoloogilist ja psühholoogilist mõõdet, pakkudes samal ajal praktilisi näpunäiteid, kuidas seda sümbolit kristlikus elus rakendada. Kas teadsid, et ristimärgi tegemine võib olla enamat kui lihtsalt rituaal?

Anselm Grün, kelle kirjutised on tuntud oma sügavuse ja ligipääsetavuse poolest, näitab, et rist ei ole ainult Jumala armu sümbol, vaid ka vaikne protest kannatuste vastu, mis meie maailmas valitsevad. Ta toob esile risti kui armastuse ja lunastuse märgi, mis võib pakkuda lohutust ja tuge ka tänapäeva kiire elutempo juures.

Kui otsid raamatut, mis aitaks sul mõista risti tähendust ja selle mõju sinu vaimsele teekonnale, siis "Rist. Silmaja 12" võib olla just see, mida vajad. Anselm Grüni teos on täis tarkust ja juhatust, mis aitab sul leida isikliku sideme selle ajatu sümboliga.

Avasta risti tõeline tähendus ja lase Anselm Grüni sõnadel juhatada sind sügavamale oma vaimsesse praktikasse. Kas oled valmis avastama risti varjatud tähendusi oma elus?