RISTIKHEINA RATSATALU. EMMA PONIPIDU

RISTIKHEINA RATSATALU. EMMA PONIPIDU

Autor: Linda Schellendorff

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.50€
Osta
Apollo
5.99€
Osta
Kas oled valmis sukelduma südantsoojendavasse loomaarmastuse ja sõpruse looga? "Ristikheina Ratsatalu: Emma Ponipidu", autoriks Linda Schellendorff, räägib loo noorest tüdrukust nimega Emma, kes seisab silmitsi raske väljakutsega. Ristikheina ratsatalu, mis on koduks paljudele hobustele, seisab ärevate aegade ees. Üks talu armastatumaid hobuseid, eakas mära Ranja, on ohus, sest on tekkinud plaan ta vanaduse tõttu magama panna.

Emma süda ei suuda leppida mõttega, et Ranja elupäevad võiksid niimoodi lõppeda. Ta on valmis tegema kõik endast oleneva, et päästa see kallis loom. Koos oma sõbranna Viola ja teiste ratsatalu laagris viibivate lastega paneb Emma kokku plaani. Nad otsustavad korraldada heategevusürituse, et koguda vajalikke vahendeid Ranja päästmiseks.

Kuid see pole lihtsalt üritus; see on katsumus, mis paneb proovile Emma ja Viola sõpruse. Kas nad suudavad ületada kõik takistused ja päästa Ranja? See lugu on täis põnevust, kaasaelamist ja õppetunde tõelise sõpruse ning loomade vastu hoolivuse kohta.

Kui sa armastad hobuseid ja hindad tõelisi sõprussuhteid, siis "Ristikheina Ratsatalu: Emma Ponipidu" on just see raamat, mida sa peaksid lugema. See on lugu, mis ei jäta sind kindlasti külmaks ja õpetab, et mõnikord võivad väiksed teod muuta suuri asju. Ära lase sellel südamlikul lool endast mööda minna!