RISTIKHEINA RATSATALU. PONIUNISTUS SAAB TEOKS.

RISTIKHEINA RATSATALU. PONIUNISTUS SAAB TEOKS.

Autor: Linda Schellendorff

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.50€
Osta
Kas oled valmis avastama maagilist maailma, kus unistused saavad tegelikkuseks? "Ristikheina Ratsatalu: Poniunistus saab teoks" on Linda Schellendorffi südantsoojendav lugu noorest tüdrukust nimega Emma, kes astub sisse uude peatükki oma elus, kui tema pere kolib Ristikheina ratsatallu.

Emma igatseb leida uut parimat sõpra, ja äkki tundub, et stiilne Viola naabertalust võib olla just see, keda ta otsib. Kuid kui Emma armastatud ponid jäljetult kaovad, peavad tüdrukud ühendama jõud, et lemmikud üles leida. Nende seiklusrikas otsing võib olla algus millelegi erilisele – uuele sõprusele, mis võib kesta terve elu.

Linda Schellendorff, kes on lapsest saati armastanud ponisid ja seiklusi, viib lugeja kaasa põnevatele radadele, kus sõprus ja hobused mängivad võtmerolli. Tema kirjutatud lood on täis südikust ja soojad südant.

Raamatut kaunistavad Isabelle Metzeni kaunid illustratsioonid, mis toovad loo veelgi enam ellu. Isabelle, kes on joonistanud peaaegu kogu oma elu, on pärast disainiõpinguid pühendunud laste- ja noorteraamatutele, tuues oma andega rõõmu väikestele lugejatele. Tema pintslist sünnivad pildid on sama elavad ja värvikad kui tema enda kaks kassi, kes samuti tema kunstis tihti koha leiavad.

Kui oled hobuste, seikluste ja sõpruse jutustuste fänn, siis "Ristikheina Ratsatalu: Poniunistus saab teoks" on just see raamat, mida sa otsid. Sukeldu Linda Schellendorffi loodud imelisse maailma ja avasta, kuidas üks väike unistus võib viia suurte ja põnevate seiklusteni.