RISTSÕNASTIK 2021. 15.TRÜKK! ARSTITEADUS

RISTSÕNASTIK 2021. 15.TRÜKK! ARSTITEADUS

Kirjastus: HEA LUGU

Kategooria: Mälumängud, ristsõnad, mõistatused ja sudokud
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
8.99€
Osta
Apollo
8.99€ / 8.54€
Osta
Kas oled kirglik ristsõnade lahendaja, kes otsib alati uusi ja huvitavaid väljakutseid? "Ristsõnastik 2021" on just see, mida vajad. See on 15. korda välja antud teatmeteos, mis on tuntud kui Eesti parim oma valdkonnas. Autor on teinud märkimisväärse töö, et lisada teosele uusi teemasid ja täiendada olemasolevaid.

Uurides inimese anatoomiat, võid avastada keha keerukuse ja imetleda meditsiini valdkonna ekspertide – arstide – tööd. Lisaks on raamatusse lisatud põnevaid fakte ohtlikest viirustest, mis on eriti asjakohane praeguses maailmas. Loodushuvilisena rõõmustad kindlasti aasta lindude, loomade ja puude ning eksootiliste ja haruldaste loomade teemade üle. Raudteetransporti käsitlev osa pakub aga teadmisi selle olulise transpordiviisi kohta.

Muusikute, poliitikute, sportlaste ja rallisõitjate teemad on samuti ajakohastatud, et pakkuda sulle kõige värskemat ja asjakohasemat informatsiooni. Raamat sisaldab ligikaudu 30 000 märksõna, mis on valitud just ristsõnalahendaja jaoks kõige olulisemate hulka.

"Ristsõnastik 2021" on suurepärane kingitus igale ristsõnasõbrale, olgu ta algaja või kogenud mõistatuste lahendaja. See on teos, mis mitte ainult ei paku meelelahutust, vaid ka laiendab sinu silmaringi ja teadmisi mitmetes valdkondades. Hangi oma koopia täna ja asu lahendama ristsõnu teadmistega, mis on pärit usaldusväärsest ja hinnatud allikast.