RISTSÕNASTIK 2022

RISTSÕNASTIK 2022

Kirjastus: HEA LUGU

Kategooria: Mälumängud, ristsõnad, mõistatused ja sudokud
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Osta
Apollo
9.99€ / 9.49€
Hetkel pole saadaval
Kui oled ristsõnade lahendamise entusiast, siis "RISTSÕNASTIK 2022" on just see teatmeteos, mida vajad. See on Eesti ristsõnasõprade seas tunnustatud ja armastatud allikas, mis on nüüd saanud värskendava uuenduskuuri oma 16. väljaandes. Raamat pakub sulle ligikaudu 30 000 märksõna, mis on hoolikalt valitud ja ajakohastatud, et pakkuda sulle parimat lahenduskogemust.

Uuenduste hulgas leiad põnevaid teemasid, mis kajastavad hiljutisi sündmusi ja popkultuuri nähtusi. Kas oled jalgpalli fänn? Siis rõõmusta, sest raamat sisaldab teavet jalgpalli Euroopa meistrivõistluste kohta. Samuti ei puudu viited Eurovisiooni lauluvõistlusele, mis on aastate jooksul pakkunud palju meeldejäävaid hetki. Ja loomulikult, kui oled ABBA muusika austaja, siis on sul põhjust rõõmustada, sest see legendaarne Rootsi ansambel on samuti esindatud.

Lisaks uutele teemadele on autor põhjalikult täiendanud ka olemasolevaid rubriike. Saad uusimat teavet ajakirjanike, arstiteaduse, olümpiamängude ning Eesti olümpiamedalistide kohta. See on suurepärane võimalus laiendada oma silmaringi ja lisada oma teadmistepagasisse uut ja huvitavat infot.

"RISTSÕNASTIK 2022" on hädavajalik abimees igale ristsõnade lahendajale, kes soovib oma oskusi proovile panna ja samal ajal õppida midagi uut. See on ka ideaalne kingiidee sõbrale või pereliikmele, kes jagab sinuga kirge ristsõnade vastu. Hangi endale see teatmeteos ja muuda oma ristsõnade lahendamise kogemus veelgi nauditavamaks!