Ristsõnastik 2023. Ukraina

Ristsõnastik 2023. Ukraina

Kirjastus: HEA LUGU

Kategooria: Mälumängud, ristsõnad, mõistatused ja sudokud
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Osta
Apollo
9.99€ / 9.49€
Osta
Kas oled kirglik ristsõnade lahendaja, kes otsib usaldusväärset abimeest? "Ristsõnastik 2023. Ukraina" on just see, mida vajad! See on hädavajalik vahend, mis aitab sul lahendada ristsõnu kiiresti ja tõhusalt, pakkudes ligikaudu 30 000 märksõna, mis on hoolikalt valitud ja korraldatud, et tagada sulle parim kasutuskogemus.

Raamatust leiad põneva ja ajakohase teemavaliku, mis kajastab Ukraina rikkalikku ajalugu, mitmekesist geograafiat ja rikast kultuuri. Lisaks avardab "Ristsõnastik 2023. Ukraina" sinu teadmisi aiandusest, tuues esile sellised teemad nagu hortensiad, kirsipuud ja õunapuud, aga ka vähem levinud taimed nagu rododendronid ja sirelid.

Eriti põnev on raamatu osa, mis on pühendatud noorte laulupidude juhtidele, andes tunnistust meie kultuuripärandi elujõulisusest ja noorte panusest meie muusikalisse identiteeti. Samuti tähistab "Ristsõnastik 2023. Ukraina" ristsõnade 110. aastapäeva, avades lugejale ristsõnade ajaloo ja erinevad ristsõnatüübid, mis on aastate jooksul arendatud ja armastatud.

Kui sa hindad oma aega ja tahad lahendada ristsõnu tõhusalt, siis on "Ristsõnastik 2023. Ukraina" sinu jaoks ideaalne kaaslane. See ei ole lihtsalt sõnastik, vaid teejuht, mis rikastab sinu sõnavara ja teadmisi, pakkudes samal ajal meelelahutust ja haridust. Avasta ristsõnade maailm uuel tasemel ja lase "Ristsõnastik 2023. Ukraina" abil oma mõistatused lahendada!