ROBLOX. PARIMAD SEIKLUSMÄNGUD

ROBLOX. PARIMAD SEIKLUSMÄNGUD

Autor: Alex Wiltshire,Graig Jelley

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2018 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.99€
Hetkel pole saadaval
Astuge virtuaalse piraadilaeva tekile ja sukelduge Robloxi imelisse seiklusmaailma! See digitaalne universum on täis avastamisrõõmu ja väljakutseid, mis panevad proovile teie nutikuse ja julguse. Olgu eesmärgiks põgenemine kõrgturvalisest vanglast, katastroofi ärahoidmine või võitlus koletistega, on "Robloxi parimad seiklusmängud" teie ustavaks kaaslaseks igal sammul.

Autorid Alex Wiltshire ja Craig Jelley on kokku kogunud hulgaliselt asjalikke nõuandeid, mis aitavad teil Robloxi maailmas edukalt hakkama saada. Raamatust leiate mitte ainult mängustrateegiaid ja saladusi, vaid ka eksklusiivseid intervjuusid mängude loojatega, mis annavad teile ainulaadse sissevaate mängude sünnilugudesse.

Kui oled Robloxi fänn, olenemata kas algaja või kogenud mängija, on see käsiraamat justkui digitaalne kompass, mis aitab sul navigeerida läbi Robloxi mitmekesiste ja kaasahaaravate seikluste. Avasta uusi maailmu, õpi tundma mängude taga olevaid inimesi ja varusta end teadmistega, mis muudavad sinu Robloxi kogemuse veelgi nauditavamaks.