ROBOTID. LOE JA VÄRVI

ROBOTID. LOE JA VÄRVI

Autor: Kristi Kingo

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Värvi ja kleebi
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.15€
Osta
Apollo
4.95€ / 4.70€
Osta
Avasta tuleviku tehnoloogia maailma läbi värvide ja sõnade! Kristi Kingo loodud "Robotid. Loe ja Värvi" on rohkem kui lihtsalt värviraamat – see on loominguline sild sinu ja robotite vahel. Iga lehekülg pakub sulle võimalust tutvuda erinevate robotitega, kes on pärit põnevast tulevikumaailmast, ning avastada nende eripärasid läbi rütmikate värsiridade.

Kas oled valmis sukelduma tehisintellekti imelisse maailma? See raamat on suurepärane võimalus arendada oma loovust ja lugemisoskust üheaegselt. Värvides saad mitte ainult lõõgastuda ja oma päeva rõõmsamaks muuta, vaid ka laiendada oma teadmisi robotite kohta. Iga roboti juures olev luuletus aitab sul mõista nende ainulaadseid omadusi ja funktsioone.

Kristi Kingo on loonud midagi erilist – raamatu, mis ühendab endas kunsti ja teaduse, pakkudes harivat meelelahutust nii lastele kui ka täiskasvanutele. "Robotid. Loe ja Värvi" on ideaalne kingitus uudishimulikule lapsele, kes on huvitatud tehnikast ja loovusest, ning suurepärane lisand igale raamaturiiulile.

Nii et haarake oma värvilised pliiatsid ja laske oma kujutlusvõimel lennata koos Kristi Kingo "Robotid. Loe ja Värvi" raamatuga. See on teekond, mis mitte ainult ei rikasta teie mõistust, vaid ka toob esile peidetud kunstniku teie sees.